Ndërlidhjet

SEUL


Zyrtari i lartë amerikan, James Kelly arriti në Seul që të diskutojë lidhur me pranimin nga ana e Koresë Veriore se zhvillonë armë bërthamore.
Kelly nesër shkon në Tokio që të diskutojë çështjen me zyrtzarët e Japonisë, dhe qëndroi edhe në Pekin ku ka kërkuar nga zyrtarët e Kinës që t,i bëjnë presion Fenianit që të heqë dorë nga programi për armë bërthamore.
XS
SM
MD
LG