Ndërlidhjet

TETOVË


Në incidentin që ka ndodhur sonte në Tetovë është vrarë një nxënës maqedonas i shkollës së mesme dhe janë plagosur dy të tjerë kur një sulmues i pa njohur ka hapur zjarr ndaj tyre nga automjeti në vrapim derisa luanin në një teren sportiv, njofton zëdhënësi i policisë.
Zjarri është hapur nga një automobil me targa të jashtëme.
XS
SM
MD
LG