Ndërlidhjet

UASHINGTON


Policia ka ndërmarrë përndjeke masive për snajperistin i cili po terrorizonë rajonin e Uashingtonit pasi mbrëmë u plagos edhe një person në Virgjininë fqinje.
Prej 2 tetorit snajperisti i paidentifikuar ka vrarë kot së koti 9 persona dhe plagosur dy të tjerë.
Policia po hetonë nëse të shtënat në Virgjini janë të ndërlidhura me serinë e sulmeve snajperiste në rajoinin e Uashingtonit.
XS
SM
MD
LG