Ndërlidhjet

MOSKË


Xhon Bollton, zëvendës sekretari amerikan për kontrollin e armëve dhe sigurinë ndërkombëtare, do të diskutojë me udhëheqësit rusë realizimin e marëveshjeve të fundit ruso – amerikane dhe pohimet e Koresë së Veriut se po zhvillon programe të armëve bërthamore.
XS
SM
MD
LG