Ndërlidhjet

LUKSEMBURG


Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë kritikuar Izraelin për trajtimin që i bën palestinezëve.
Përmes një deklarate ata kanë kërkuar nga Izraeli t’i japë fund aktiviteteve që shkelin ligjin ndërkombëtar dhe të drejtat e njeriut.
XS
SM
MD
LG