Ndërlidhjet

SARAJEVË


Përfaqësuesi i posaçëm i bashkëssë ndërkombëtare në Bosnjë, Paddy Ashdoun, ka paraqitur “projketligjet ekonomike bazë” për vendin.
Sipas Ashdaun ligjet më të rëndësishme lidhen me punën dhe synojnë ndihmën në rimëkëmbjen ekonomike të Bosnjës.
XS
SM
MD
LG