Ndërlidhjet

MOSKË


Një grup njerëzish të armatosur ka mbajnë peng rreth 700 persona në teatrin e Moskës. Pengamrrësit kanë lejuar fëmijët të largohen, ndërsa nuk dihen se kush janë dhe qëllimet e pengmarrësve.
XS
SM
MD
LG