Ndërlidhjet

BRUKSEL


Udhëheqësit e Gjermanisë dhe Francës janë takuar sot për të diskutuar financimin e Bashkimit Evropian pas zgjerimit. Ky takim i paraprin atij të vendeve anëtare të Bashkimit, që do të zhvillohet nesër.
XS
SM
MD
LG