Ndërlidhjet

TEHERAN


25 persona janë vrarë dhe 13 janë plagosur në një aksident rrugor në jug të Iranit.
Sipas ekspertëve rrugët në Iran janë ndër më të rrezikshmet në të gjithë botën.
XS
SM
MD
LG