Ndërlidhjet

PRISHTINË


Burime në Prishtinë bëjnë të ditur se në Suharekë është vrarë Ukë Bytyqi, kryetar i kësaj komune dhe zyrtar i LDK-së.
Lidhur me këtë vrasje policia ndërkombëtare ka arrestuar një person nga Prizreni.
XS
SM
MD
LG