Ndërlidhjet

PRISHTINË


Misioni i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian ka paralajmëruar se sonte do t'i bëjë të ditura rezulltatet preliminare të zgjedhjeve vendore në Kosovë.
Misioni i OSBE-së dje kumtoi se në vendvotime kanë dalur 58 për qind e votuesve.
XS
SM
MD
LG