Ndërlidhjet

NJU JORK


Rrjeti i Al Kaidës në Azinë Juglindore në masën më të madhe nuk është i prekur dhe mbase është edhe më i rrezikshëm, shkruan "Nju Jork Tajms".
Kjo gazetë citon një zyrtar të Filipineve të ketë thënë se rrjeti dhe kontaktet e Al Kaidës në Azinë Juglindore funksionojnë ende dhe se tash janë shumë më radikal.
XS
SM
MD
LG