Ndërlidhjet

BEOGRAD


Të dyshuarit në vrasjen zyrtarit të lartë të policisë serbe, Bosko Buha, qershorin e kaluar, kanë lidhje me bashkëpunëtorë të ish presidentit serb, Sllobodan Millosheviq.
Njëherësh të dyshuarit kanë lidhje të ngushta me paramilitarët serbë, të cilët kanë kryer krime në Bosnjë, Kosovë dhe Kroaci.
XS
SM
MD
LG