Ndërlidhjet

MADRID


Kompanitë spanjolle duhet të shfrytëzojnë përparësitë që ofron tregu iranian dhe të tejkalojnë pengesat në investime, ka deklaruar presidenti iranian Mohamed Khatami. Ky i fundit po zhvillon një vizitë 4 ditore në Spanjë, në qendër të së cilës do jetë bashkëpunimi ekonomik.
XS
SM
MD
LG