Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Burimet ushtarake ruse bëjnë të ditur se kanë vrarë tre cecenë të armatosur. Ndërkaq burimet e administratës pro Moskës në Grozni, bëjnë të ditur se rebelët cecenë kanë vrarë 2 ushtarë rusë dhe dy policë cecenë, të kësaj administrate.
Dje grupet e armatosura cecene kanë rrëzuar një helikopter MI8, ku për pasojë u vranë 4 veta.
XS
SM
MD
LG