Ndërlidhjet

NJU DELHI


Anëtarët më të lartë të talibanëve dhe Al-Kaidës po kërkohen në Pakistan, ka deklaruar përfaqësuesi amerikan në Afganistan, Zarami Khalilzad.
Ky i fundit ka nënvizuar se beson se Pakistani do të vazhdojë të ruajë nivelin e deritashëm të bashkëpunimit.
XS
SM
MD
LG