Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 140 fëmijë dhe të moshuar kanë humbur jetën si pasojë e kollës së mirë vetëm gjatë 10 ditëve të fundit në Afganistan, bëjnë të ditur burimet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në vend.
XS
SM
MD
LG