Ndërlidhjet

ROMË


Tërmeti ka goditur sot jugun e Italisë duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale dhe njëherësh ka bllokuar rreth 50 nxënës në ndërtesen e një shkolle në Kampobaso, rajon 225 kilometra në jug të Romës.
XS
SM
MD
LG