Ndërlidhjet

ROMË


Së paku 5 fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e tërmetit që goditi Italinë qëndrore dhe jugore.
Fëmijët kanë humbur jetën pasi kanë mbetur të bllokuar në ndërtesën e shkollës të një fshati në verilindje të Napolit.
XS
SM
MD
LG