Ndërlidhjet

SAN DIEGO


8 mijë marinsa amerikane kanë lënë portin e San Diegos në Kaliforni. Ky grup do të marrë pjesë në patrullimin mbi Irak, në zonën e ndalim-fluturimit dhe është i paisur me një numër paisjesh ushtarake të fjalës së fundit.
XS
SM
MD
LG