Ndërlidhjet

SANA - JEMEN


Një helikopter i kompanisë amerikane të naftës, Hunt Coroporation, është rrëzuar pasi është goditur nga toka, phojnë burimet e policisë vendase dhe përfaqësues të kompanisë.
Ndërkaq ambasada amerikane në Jemen tha se nuk është në dijeni për incidentin.
XS
SM
MD
LG