Ndërlidhjet

KABUL


4 qendra të trupave ushtarake amerikane në Afganistan janë goditur me granata apo armë të lehta, gjatë fundjavës, që sapo lamë pas.
Burimet ushtarake amerikane pohojne së nuk ka pasur dëme në njerëz dhe as në materiale.
XS
SM
MD
LG