Ndërlidhjet

UASHINGTON


Departamenti amerikan i Shtetit ka përsëritur dhe njëherë shqetësimin për sulme të mundshme terroriste në Lindjen e Mesme, vendet e Gjirit dhe Afrikën Veriore.
Uashingtoni ka kërkuar nga qytetarët dhe zyrtarët amerikanë në këto rajone të marrin masat e nevojshme të sigurisë.
XS
SM
MD
LG