Ndërlidhjet

PEJË


Mbrëmë në Pejë është vrarë avokati Ibish Hoti, konfirmuan zyrtarët e UNMIK-ut, por policia nuk kumtoi hollësi dhe nuk ka arrestuar ndonjë të dyshuar.
Një zëdhënës i UNMIK-ut ka thënë se ai është i pasigurtë lidhur me motivet e kësaj vrasje.
XS
SM
MD
LG