Ndërlidhjet

UASHINGTON


240 mijë fletushka ku kërkohet të mos sulmohen aeroplanët amerikanë dhe britanikë janë hedhur, në qytetin Al-Amarah, në jug të Irakut, në zonën e ndalim – fluturimit ka njoftuar sot Pentagoni.
XS
SM
MD
LG