Ndërlidhjet

TULKAREM


Forcat e armatës izraelite u tërhoqën nga qyteti palestinez, Tulkarem në Bregun perëndimorë dhe kampi i afërt i refugjatëve pasi demoluan shtëpinë e një militanti palestinez dhe arrestuan tre persona të kërkuar, por nuk pati raporte për konfrontime apo të plagosur.
XS
SM
MD
LG