Ndërlidhjet

HAGË


Gjykacit sot kanë shtyrë sërish gjykimin për krime lufte të Sllobodan Millosheviqit në Tribunalin e Hagës, sepse ish presidenti jugosllav akoma është i sëmurë dhe ankohet nga “tensioni i lartë”.
XS
SM
MD
LG