Ndërlidhjet

SOFJE


Bullgaria njoftoi se kishte zbuluar dhe ndaluar eksportet ilegale të pjesëve të armëve nga një kompani shtetërore për një vend i cili ndodhet nën embargon e armatimit të vendosur nga Kombet e Bashkuara, porse ky vend nuk është Iraku.
XS
SM
MD
LG