Ndërlidhjet

MINEAPOLIS


Katër gjykacë amerikanë, të gjithë nga Minesota, do të jenë të parët nga Shtetet e Bashkuara që do të shërbejnë në Kosovë në kuadër të UNMIK-ut, ku do të dëgjojnë lëndët që ndërlikojnë krime lufte, konteste etnike dhe krimin e organizuar.
XS
SM
MD
LG