Ndërlidhjet

SHKUP


Përfaqësues të lartë nga 17 vende të Iniciativës së Evropës Qendrore u tubuan në Shkup për samitin dy-ditësh, ku do të diskutojnë çështje politike dhe ekonomike dhe zhvillimet e fundit lidhur me zgjerimet në Bashkimin Evropian dhe NATO.
XS
SM
MD
LG