Ndërlidhjet

BALI


Policia indoneziane ka publikuar sot fotot dhe skicë-portretet e gjashtë të dyshuarve të tjerë për sulmet në Bali. Policia tha se asnjë nga të gjashtë personat, të gjithë indonezianë, nuk është kapur ende.
Gjatë sulmeve në Bali u vranë më shumë se 190 persona përfshirë 80 turistë australianë.
XS
SM
MD
LG