Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike njofton se ka arrestuar dhe akuzuar tre persona nën dyshimin e përgatitjes të sulmi të mundëshëm terrorist.
Raporte nga Britania thonë se tre personat janë me origjinë nga Tunizia apo Maroko dhe janë të dyshuar për lidhje me grupin terrorist al Kaida të Osama Bin Laden.
XS
SM
MD
LG