Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Anan, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Prishtinë, ku do takohet me kryetarin e Kosovës, Ibrahim Rugova, përfaqësuesin e tij të posacëm në Kosovë, Mihail Shtajner dhe zyrtarë të tjerë.
Anan do të vizitojë nesër Mitrovicën, dhe më pas do të udhëtojë drejt Beogradit si pjesë e turit të tij ballkanik.
XS
SM
MD
LG