Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kofi Anan, Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, ka nisur pasditen e sotme vizitën e tij në Kosovë, e cila është pjesë e turit ballkanik.
Anan është takuar me me kryetarin e Kosovës Ibrahim Rugova, kryeministrin Bajram Rexhepi dhe kryeparlamentarin Nexhat Daci.
Kreu i OKB-së do vizitojë nesër Mitrovicën.
XS
SM
MD
LG