Ndërlidhjet

UASHINGTON


Ekspertët amerikanë të shërbimeve të inteligjencës kanë deklaruar se audio kaseta e kreut të rrjetit terrorist Al-Kaida, Bin Laden, e transmetuar nga rrjeti televiziv në gjuhën arabe Al-Jazira është origjinale dhe duhet të jetë regjistruar javëve të fundit. Kjo sipas ekspertëve është shenjë se Bin Laden është gjallë.
XS
SM
MD
LG