Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shefat e diplomacisë së Bashkimit Evropian kanë kritikaurar autoritetet në Srebi dhe në Bosnjë për shitjen e armëve Irakut dhe kanë tërhequr vëretjtjen se do të parandalojnë çfarëdo shkelje të mëtejëshme të sanksioneve të Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG