Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George Bush është nisur nga Uashingtoni në drejtim të Pragës që të marrë pjesë në samitin e NATO-s, që mbahet të enjten dhe të premten.
XS
SM
MD
LG