Ndërlidhjet

KANBERA


Qeveria federale e Australisë ka tërhequr vëmendjen për një kërcënim “të besueshëm” terrorist i ndërlidhur me rrjetin terrorist al Kaida të Osama Bin Ladenit që është bërë kundër Australisë dhe ka kërkuar nga qytetarët të jenë vigjilentë.
XS
SM
MD
LG