Ndërlidhjet

ZAGREB


Sekretari i përgjithëshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Annan arriti në Zagreb për bisedime me zyrtarët më të lartë të Kroacisë, në fund të turneut ballkanik.
Kofi Annan do t,i drejtohet Parlamentit kroat dhe do të zbulojë monumentin përkujtimor për stafin e OKB-së të vrarë gjatë operacioneve paqëruajtëse në vitet 1990.
XS
SM
MD
LG