Ndërlidhjet

KUVAJT


Armata e Shteteve të Bashkuara njofton se sulmues të panjohur kanë plagosur me armë zjarri dy ushtarë amerikanë në Kuvajt, kur udhëtonin nga baza ushtarake Doha në bazën Arifjan.
Zëdhënëi i suhtrisë tha se dy ushtarët janë në gjendje serioze, por stabile dhe nuk janë në rrezik jete.
XS
SM
MD
LG