Ndërlidhjet

PRAGË


Presidentët e Shqipërisë, Kroacisë dhe Maqedonisë, Alfred Moisiu, Boris Trajkovski dhe Stipe Mesiq në takimin anash samitit në Pragë u dakorduan që vendet e tyre të bashkëpunojnë më ngushtë në drejtim të kualifikimit për anëtarësim në NATO gjatë samiteve të ardhëshme.
XS
SM
MD
LG