Ndërlidhjet

BANJA LUKË


Pjesëtarët e SFOR-it kanë gjetur në Prijedor afro 8 tonelata armatim të deponuar në ambientet e një ndërmarrje private në pronësi të Dragan Dragojeviq, thanë zyrtarët e forcës.
Majori i SFOR-it Gene Maxvell ka deklaruar se akcioni është ndërmarrë në orët e mëngjezit dhe akoma vazhdon.
XS
SM
MD
LG