Ndërlidhjet

BREZI I GAZËS


Në orët e mëngjezit dy militantë palestinezë përplasën një barkë plotë material shpërthyes për një anije patrolluese detare izraelite në Brezin e Gazës , me ç,rast plagosën katër marinarë dhe vranë vetëveten gjatë shpërthimit.
XS
SM
MD
LG