Ndërlidhjet

TIRANË


Zëvendës sekretarja amerikane për çështjet evropiane dhe auro-aziatike Elisabeth Jones sot ka arritur në Shqipëri.
Vizita e saj në Tiranë ndërlidhet me pozitën e Shqipërisë pas samitit të NATO-s.
Jones do të takohet me zyrtarët më të lartë të vendit, përfshirë edhe presidentin Alfred Moisiu.
XS
SM
MD
LG