Ndërlidhjet

MOSKË


Bisedimet me presidentin e Shteteve të Bashkuara George Bush ishin të hapura dhe produktive, tha presidenti i Rusisë Vladimir Putin për takimin e dy liderëve në Shën Petersburg.
“Vlerësimet e mia për takimin janë të larta. Takimi i ka sinkronizuar qëndrimet tona rreth çështjeve ndërkombëtare”, tha presidenti rus Putin.
XS
SM
MD
LG