Ndërlidhjet

SHKUP


Shefi i UNMIK-ut, Michael Steiner do të shkojë nesër për vizitë një ditëshe në Maqedoni dhe do të takojë kryeministrin Branko Cërvenkovski, njofton kabineti i kryeministrit maqedonas.
XS
SM
MD
LG