Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robertson bashkë me Këshillin e Aleancës, javën e ardhshme do të qëndrojnë në Kosovë.
Burime nga Brukseli njoftuan se Robertson të premten do t’i vizitojë Shkupin dhe Tiranën, për t’i inkurajuar këto dy vende në përpjekjet e tyre për hyrje në NATO.
XS
SM
MD
LG