Ndërlidhjet

UASHINGTON


Qeveria e Shteteve të Bashkuara ka shfaqur solidaritetin e saj me demostruesit për demokraci në Iran, duke thënë se është në anën e popullit në kërkesat e tij për liri, përparim dhe pushtet ligjor.
XS
SM
MD
LG