Ndërlidhjet

JERUSALEM


Pas inkurzionit të mbrëmëshëm të ushtrisë izraelite në Brezin e Gazës ku u vranë dy palestinez dhe u shkatërruan shtëpitë e tre anëtarëve të Hamasit, në Jerusalem janë rritur mast e sigurisë për shkak të kërcënimeve me sulme hakmarrëse.
XS
SM
MD
LG