Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ/RUSI


Një zyrtar i administratës në Çeçeni thotë se gjashtë ushtarë rus dhe një kryengritës janë vrarë nga sulme në rajon në harkun e fundit kohor, kurse artilertia ruse ka granatuar bazat e dyshuara të kryengritësve në katër distrikte.
XS
SM
MD
LG